Çarşamba, Mart 20, 2019
Bayan GiyimBayanca Trendler

Zara Yeni Yaz Sezonu Plaj Giyim Stilleri

zara yeni yaz sezonu plaj giyim stilleri
146inceleme

Zara Yeni Yaz Sezonu Plaj Giyim Stilleri

Zara yeni sezon plaj kıyafetleri. Plajda ve plaj elbiselerinde gösterilecek aksesuarlar, bikini, elbiseler pareolar, deniz elbiseleri tatil için bizi baştan aşağı giydirecek zengin koleksiyona sahip Zara 2018 yaz kolaksiyonunu keşfediyoruz .
Zara, yeni ilkbahar yaz 2018 giyim koleksiyonuyla birlikte, bu yıl 2018’deki plaj giyimindeki yeni trendlerden bir dizi plaj kıyafeti koleksiyonu hazırladı . Tatilde ve plajda geçireceğimiz günlerde bize eşlik edecek kıyafet ve aksesuarların bir kataloğunu hazırladık. Alışverişe çıkmadan önce bir göz gezdirin. Bikiniler , mayolar ve plaj kıyafeti arasında , yeni Zara 2018 plaj kıyafetlerini hazırladığımız galeriden inceleyebilirsiniz.

Zara 2018 Plaj Kıyafetleri

Zara 2018 Yaz için her şeyi düşünmüş: plajda, öğleden sonra havuzda akşam yürüyüşlerinde giyebileceğiniz şık kıyafetler size sadece model ve renk beğenmek kalıyor. Zara yeni plaj kıyafeti koleksiyonu , tulumlar, renkli sarongs ve plajdaki tüm aksesuarlar, rafya şapkalar , renkli kumaş çantalar. Hafta sonu için hazır mısın? Çantanıza güneş kremi koymayı ihmal etmeyin!

Bir cevap yazın