Yaz Aylarına Özel Kot Elbise Modelleri

Yaz Aylarına Özel Kot Elbise Modelleri
22 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 22.615 kez okundu.

Yaz Aylarına Özel Kot Elbise Modelleri

Kadınların yaz aylarında özelliklede spor giyim tarzlarını severek giydikleri elbise türlerinden biride; kot elbise modelleridir. Kot elbise çeşitleri içinde; etekleri geniş olanlar yaz aylarında kendini daha farah ve rahat hissetmek isteyenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor kot elbise türleri en fazla kullanılan elbiseler içinde bulunmaktadır. Ön kısmı düğmeli olan bu elbiselerde kollar dışarı doğru kıvrılarak kullanılır.

Kot elbise çeşitleri arasında yer alan bir diğer modelde etek kısmı dar ve önü düğmeli olan elbise türleridir. Önden düğmeli olan bu modellerde alt kısımda yer alan yırtmaç kolay şekilde hareket etmenizi sağlar. Askılı kot elbise modelleri ise yine uzun ve mini modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Daha çok kısa elbiselerde tercih edilen askılı kot elbise tasarımları spor ayakkabılarla uyum sağlayan elbise çeşitleri içinde bulunur.
Kot elbiselerin her zevke hitap eden modelini bulmak mümkün kemerli tarzlardan hoşlananlar için. Belinde hasır yada kahverengi kemer olan kot elbiselerde kalın kemerler kullanılır. Mavi ile kahverengi birbirine uyum sağlayan renklerdendir. Bel kısmı lastikli olan ve alt kısmı hafif şekilde geniş olan kot elbise çeşitleri de bulunmaktadır. Yaka kısmı ve etek uçları dantel detaylardan oluşan kot elbise çeşitleri de bulunur.

Kot elbiselere hareket katmak amacı ile kullanılan dantel detaylar elbiseleri daha şık gösterir. Kısa kot elbiseler içinde kullanılan ve daha çok mini eteklerde görülen kat kat elbise çeşitleri de bulunmaktadır. Etekte yer alan kat kat tasarımlar ince kot elbiseleri yaz mevsimine uygun hale getirir. Kot elbiselerde yer alan çeşitler içinde kalın askılı olan veya uzun kol detaylarına sahip olan kot elbiselerde bulunmaktadır. Bu elbise çeşitleride yarım kol kot elbiselerde bulunur. Tesettür giyime uygun olan kot elbiseler uzun kollu detaylardan oluşmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git