Vücudunuza Göre Mayo ve Bikini Seçimi

Vücudunuza Göre Mayo ve Bikini Seçimi
24 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 930 kez okundu.

Küçük gögüslü hanımların bikini tercihleri
Genelde genç bayanların sıkıldıkları ve bikini seçmekte zorlandıkları bir konu olan küçük göğüslere sahip olmak bu konu utanılacak bir sebep değil, doğru bikini modeli seçerek bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bikini seçerken desenli tercihler yapın vurgulamak için mükemmel Üçgen Bikini bu tip için mükemmeldir. Saçaklar ve fırfır ile etkiyi ortadan kaldırabilirsiniz. Renk seçimi de önemlidir: parlak renkler ve geometrik desenler göğüsleri büyük etkisi verir. Vücudunuza Göre Mayo ve Bikini Seçimi

Geniş ‘kalçaların biraz gizlemek ister misiniz? çok gösterişli üst seçmelisiniz! mükemmel bikini seçin renkli ya da desenli dikkat çekici olmalı, belki siyah slip. Son yıllarda geometrik desenler çok moda daha iyi güçlü vurgu sağlayan stratejik bir şekilde vücudunuzun şeklini tanımlamaya yardımcı olur.Sizi yinede rahatsız oluyorsanız,denizden çıktıktan sonra her zaman güzel bir pareo kullanabilirsiniz.
Biraz göbek olanlar için doğru mayo seçimi
İlk olarak, bikiniden vazgeçerek mayo almalısınız mayoları göbeği saklama özelliği olduğu için bikini gibi göbeğiniz çok dikkat çekmeyecektir. Hepimiz güzel vücuda sahip kadın değiliz, bende dahil tasarımcılar bizleride düşünmüş ve mayo tasarlamayı düşünmüş göbekli bayanlar için en iyi seçim kusurları kapatmak için en iyi tarz. Retro tarzı bir bikini tercih edin göbek alanını şekillendirmeye yardımcı stratejik dikişli retro mayo modelleri en iyi seçim olacak ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Göbek görünümünü en aza indirmek için, tankini önerebiliriz,bu mayo modelleri korse gibi göbeği toplar ve yüksek bellidir birkaç yıl önce kilolu bayanlar için tasarlanan mayo modelleri kilolu bayanların tercih ettiği modeller arasındadır. Hazırladığımız galeriden modelleri inceleyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git