Pazar, Şubat 24, 2019
Bayan GiyimBayanca Trendler

Kısa Boylu Hanımların Giyim Tarzı Seçimleri

29Görüntüleme

Kısa boylu düzgün vücutlu kadınlar kesinlikle boy kısalığını en aza indirmek için uzun görünmek ve kendi giyim tarzını kullanarak vücutlarını desteklemeleri  gerekir. Kısa boylu bayanlar için genel kuraldır.  Boyu uzun göstermek için, bazı temel hileler kullanmak gerekir.

Kısa boylu hanımların giyim tarzlarıyla boylarını uzun göstermeleri mümkündür. Minyon kadınlarda giyim açısından en sık yapılan hata, yanlış oranlarda ceket ve kemer gibi giysiler ile vücutlarını kesiyor olmalarıdır. Farklı renk bluz ile pantolon veya etek üstüne büyük kemer kullanımı  eksik vurgular yaratır, vücudu  keser  iki bölüm gibi gösterir. Çok uzun etekler bacaklarınızı uzun gösterir fikri yanlış bir öngörü. Çok uzun ve bol etekler bacaklarınızı daha kısa görünmesini sebep olur. Ayak bileği seviyesinde olursa uzun etekler sizi uzun gösterebilir.

Karışık renk kombinasyonları minyon kadınlar için farklı bir seçenek,ama tek renkli giyim seçenekleri boyu daha uzun göstereceğini unutmayın. Fakat tek renk giyimlerinde kalın kumaşlı giysilerden kaçının.

Vücudunuzu uzatmak için en iyi hile, dikey desenli  giyim modelleri kullanın. Ama sonuç olarak çokta abartmayın bir zebra gibi görünebilir. Dikey dikişli giysilerde uzun yanılsama yaratmak için ideal dir.  Mesela kot pantolon kullanın. Sadece bir ya da iki yanılsama gerçekleştirmek için yeterlidir.

Fazladan kilonuz varsa, gizlemek için en iyi yol giysi ayarlamaktır. Gömlek fazla kiloları gizlemek için en iyi seçenektir unutmayın.

kisa-hanim-giyim-tarzlari

Bir cevap yazın