Kalem Eteği En Şık Şekilde Kombineli Giyinin

Kalem Eteği En Şık Şekilde Kombineli Giyinin
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 11 kez okundu.

Kuşkusuz, kalem etek her bayanın gardırobunda olması gerekmektedir. Çok kadınsı ve çok kombineli giyinme stilleri vardır. Ancak, onları kombine ve uyumlu bir şekilde kullanmak için kurallara uyma konusunda dikkatli değilseniz, bu muhteşem etek modelini uyumsuz bir kombine ile mahvedebilirsiniz. Uyumlu ve kombineli kalem etek giymenin ipuçlarını öğrenin.

1. Günlük Ofis Stilleri

kalem eteği en Şık Şekilde kombineli giyinin

Bu tip etekler her zaman doğru bluz ve ayakkabılarla birleştirilmeye özen gösterilerek ofiste giyilebilir. Eteğinizle çok profesyonel bir görünüm elde etmek için güzel ve renk uyumu sağlayan kaliteli bir bluz seçmek yeterli olacaktır.

2. Mükemmel Kalem Etek Uzunluğunu Seçmek

kalem eteği en Şık Şekilde kombineli giyinin

Eteğinizin uzunluğu günün saati ile ilgisi olacak. Ancak en önemli nokta, uzunluğun taşınmanız için rahat olduğundan ve şekli şekillendirmenize yardımcı olduğundan emin olmanızdır. Bir arkadaş düğün ve davetine giderseniz dans edeceğinizi biliyorsanız, belki de kısa olmayan bir etek almayı tercih etmeniz daha iyi olur, dolayısıyla kazalara maruz kalmazsınız. Daha resmi etkinlikler için diz altı kalem etekler idealdir.

3. Derin Yırtmaçlı Kalem Etek

kalem eteği en Şık Şekilde kombineli giyinin

Derin yırtmaçlı kalem etek modelini, gece etkinlikleri için önden veya yandan yırtmaçlı modelleri gündüz arkadan yırtmaçlı modelleri tercih edin. Bu konuda moda ve zerafet normunu belirleyen şey budur. Çok derin olmayan yırtmaçları tercih edebilirsiniz.

4. Kalem Etekte Kumaş Seçimi

kalem eteği en Şık Şekilde kombineli giyinin

Likra ve benzeri kumaşlar yürürken tırmanma eğiliminde olabilirler. Yerlerine aşağı inmenin verdiği rahatsızlığın yanı sıra, bu kumaşlarda yapılan etekler, alt göbek bölgesinde, silueti deforme eden kıvrımlar ve kırışıklıklar oluşturur. Eteğinizi seçerken, çok kolay ve rahat kullanılan kıvrımlar oluşturmayan pamuk veya gabardin gibi kumaş türlerini tercih edin.

5.Kalem Etekle Ayakkabı Seçimi

kalem eteği en Şık Şekilde kombineli giyinin

Kalem etekler çok yönlüdür, yüksek topuklu ayakkabılarla ve hatta düz ayakkabılarla iyi görünürler. Ancak onları botlarla başarılı bir uyum sağlamak zordur. Eteğinizin rengiyle ve dokusuyla iyi kombine sağlayan ayakkabılara karar verin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git