Ayağınızı Sıkan Ayakkabıları Genişletme Fikirleri

Ayağınızı Sıkan Ayakkabıları Genişletme Fikirleri
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 628 kez okundu.

Ayağınızı Sıkan Ayakkabıları Genişletme Fikirleri

Kötü rahatsız dar sıkan bir ayakkabı mı? satın aldınız. Dar ayakkabıları evdeki imkanlar ile nasıl rahat giyilebilir bir hale getirebilirsiniz genişletebilirsiniz bununla ilgili size fikirler hazırladık.

Hepimizin başına mutlaka gelmiştir yeni aldığınız bir ayakkabıyı giydikten bir kaç saat sonra ayağımızı vurduğu veya sıktığı olmuştur.Bu aynı zamanda internetten denemeden aldığımızdada başımıza gelebilir, sıkı ayakkabıları genişletmek için bazı küçük tavsiyelerimiz var.

Süet Ayakkabılarını Genişletmek

Süet ayakkabıları genişletmek, deriyi yumuşatmayla genişlemesini sağlayacağız bunun için bir kurutma makinesine ihtiyacınız olacak basitçe yumuşak hissetene kadar güderiyı kurutma makinesinin yardımı ile ısıtın bu işlemi bir kaç defa uygulamalısınız. Yaklaşık yirmi dakika boyunca ısıtıldıktan sonra, ayakkabıyı bu şekilde ayağınıza giyerek soğuyana kadar ayağınızın şeklini alması için yürümelisiniz. Sıkan ayakkabının ayak şeklini alacağını ve eskisi gibi sıkmadığını göreceksiniz.

Gazete Kağıdı Kullanarak Ayakkabılarınızı Genişletmek

Eski büyükannelerimizin taktiği eski bir çare gerekiyor: Gazete kağıtlarını ıslatın ve ayakkabının içine genişletecek bir şekilde doldurabildiğiniz kadar doldurun ve ıslak gazete kağıtlarının kuruması için bırakın kuruduktan sonra gazete kağıtlarını boşaltın ve deneyin yine sıkma var ise bu işlemi bir kaç kez yapmanız gerekiyor.

sikan-ayakkabilari-genisletme

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git