Yaz sezonunun en güzel renklerinden biri olan yeşil dağayı çarıştırmasıyla çok popüler bir renk tonudur. 2018 için yeşil kıyafetleri ve aksesuarlarını merak ediyormusunuz? . En havalı nüansları ve onları nasıl eşleştireceğimizi görelim: uzun elbiselerden pileli etekler, bu yaz gardırobunuzda olması gereken moda “yeşil” giyim stilleri!
Enerjik, yaz için uyumlu ve çok yönlü: yeşil 2018 yazı için havalı renklerden biridir, yeşil rengin bir çok tonunu kullanmak mümkün öne çıkan tonlar su yeşili ve klasik zümrüt rengi.

Yeşil Giyim Stilleri

O zaman anın en popüler moda trendlerinden birini keşfedip, 2018 yazında hanımların en çok tercih edilecek giyecekleri yeşil kıyafetleri keşfedelim !
Bu yaz yeşil, gardıropların büyük kahramanı, resmi kıyafet koleksiyonlarında, zümrüt renginde yeşili çok popüler, iş hayatında. Parlak renkleri çok sevmeyenler bunun yerine bir aksesuara,yönlenebilirler bir çantaya veya bir çift yeşil ayakkabıda yeşil renk tonunu kullanabilirler . Alternatifler çoktur! hazırladığımız galeriden bu yazın yeşil tonlu kıyafet seçeneklerine göz atın.