2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri

2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri
9 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 697 kez okundu.

Kış için kaçırılmaması gereken renkler, kostümlerimizi kış mevsiminde çok farklı bir stile benzersiz giyinmek için bu senenin renk trendlerini inceleyin.

2018 Kışının en popüler renkleri nelerdir?
Moda podyumlarında, önümüzdeki aylarda bizi bekleyen soğuk günlerde iyi renkler ve parlak nüanslar hakkında konuşursak endikasyonlar oldukça net görünüyor. Siyah beyazın yanında, bu yıl gerçekten benzersiz renkler bulacağız, her görünüşü aydınlatmak için mükemmel. İşte renkler sonbahar-kış 2018 için kaçırılmaması gereken kıyafetler ve renkleri!

Kırmızı
Kırmızı öncülerinden olacaktır moda 2018 kışında canlı ve parlak uzun elbise, deri ceket çanta, bot ve topuklu ayakkabılar, bu enerjinin dolaplarınızı dolduracaktır.

Küpe Çiçeği
Eğer seviyorsanız pembeler daha parlak, kaçırmamak gerekir fuşya , hem renk olarak giysi ve aksesuar detayları mükemmellik ve riskin azaldığını tonları baştan baskılar ve fantezilerin için. Canlı ve belirleyici olan bu renk, canlılığı ve kırmızı ile kombine edildiğinde daha da güçlendirilen güçlü şok etkisi için çarpıcıdır.

Sarı
En kasvetli günlerde bile küçük bir sıcaklık ve güneş ışığı getirmek için sarı , 2018 kışında sarı rengi kombine etmek için bordo, kahverengi, turuncu ve tütün rengi en uyumlu renk tonları olacaktır.

Mavi
Başka güzel moda renk mavi ve yeşilin daha eğilimindeki tonlardır. Her zaman en zarif ve çekici tonlardan biri olarak düşünülmüştür, zamansız ve derin geniş bir paletle her fırsat ve yaş için mükemmel. Bu yıl devetüyü ve turuncu renk ile çok iyi kombine olacaktır.

Viyola
Uzun süreden sonra, çok özel, canlı ve yoğun bir ton bize dönüyor: menekşe. Zengin ve etkileyici, bu herkesin hoşuna gitmeyen bir renk ama kıyafetlere benzersiz bir dokunuş verebilir. Pembe veya turuncu ile kombine edilebilir.

2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri 2018 Kış Ayları İçin Giyim Renkleri Ve Moda Trendleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git