Pazar, Şubat 24, 2019
Cilt BakımıGüzellikMakyaj

Daha Bakımlı Ve Güzel Olmak İçin 6 Güzellik ipucu

29Görüntüleme

Güzel Olmak İçin 6 Güzellik ipucu

Kendine dikkat çekicilik katmak için vazgeçilmez bir rehber öneriyoruz. Mükemmel beyaz gülümseme göstermek için sırlar ve parlak çözümler kirpikleriniz kalın mı?, her zaman güzel olmak için önerilerimize bir göz atın! Bizi izleyin yüzünüz ve saçlar için güzellik ipuçları . Nasıl olucağına detaylı olarak görelim.
1) Nasıl Yüzünü temizlemek için
Yatmadan önce su kullanarak ya da temizleme ürünleriyle makyajın tüm izlerini çıkarın. Her gün için krem uygulayın ve gece içinde, daha besleyici kremler tercih edin Bir veya iki kez bir hafta bir veya iki kez banyo yaparken yüzünüze çok fazla bastırmadan dairesel hareketlerle kese yapın, ölü deri hücrelerini temizler.
2) Doğal ilaçlar ile diş beyazlatma yöntemleri
Doğal gülümseme diş görünüm güzellik sırları : Diş minesinde oluşan leke ve kusurları kabartma tozu çıkarır; adaçayı dişleri daha parlak hale getirir ve kötü nefese karşı iyi gelir; limon dişleri beyazlatır ancak onları mahvedecek şekilde değil idareli kullanmaya dikkat edin.
3) Rimel ile uzun kalıcı kirpiklere sahip olmak
Kirpi görünümünü geliştirmek için hint yağı kullanmak, çok ucuz ve kolay bir çare bir ayda kirpikler, güçlü kalın ve daha uzun hale gelecektir. Başka iyi bir alternatif karışımda olabilir örneğin gül uçucu bitki yağı ve zeytin yağı . Akşamları, kullanmayı unutmayın kirpik kıvırıcı ile ince bir tabaka sürün!
Doğal ilaçlar: Dudak bakımı
Bir kullanın lapa sızma zeytinyağına limon damlatın ve dudklarınıza sürün, ya da ruja bir tutam tarçın ekleyin. Kısa bir süre içinde dudaklarınız dolgun efekti alacaktır!
5) Tırnakları güçlendirmek için nasıl doğal ilaçlar kullanmalıyız.
Tırnaklarınızı güçlü ve dayanıklı olmasını sağlamak için, beslemek ve onları beyaz yapmak için, vitaminler, kalsiyum, demir ve protein açısından zengin bir diyet uygulamalısınız.Temizlemek için limon kullanın, düzenli temizlik yapın.
6) Saçlarınız kırılma ve dökülme sorunları için neler yapabilirsiniz.
Bu bir teşviktir düzenli tavuk, peynir, yumurta ve mercimek tüketin bu besinlerde saç büyümesi için proteinler vardır. Bu yiyeceklerin verdiği proteinler saçlarınızın daha az kırılmasını, saçlarınızın dökülmesini önleyecektir. Saçlarınızı taramak için kullandığınız fırçanın doğal kıllardan üretilmiş olmasına dikkat edin banyodan sonra saç kuruturken saçlarınızın yanmaması için kurutma makinesi uzaktan tutun.

guzellik-ip-uclari

Bir cevap yazın