Nisan 2012 Ayında Eklenen Konular

Kom mayonun 2012 yazına damgasını vuracak modeller içeriyor. En yeni mayo, mayokini tasarımlarıyla Kom mağazaları vitrinlerini süslemeye başladı. Bu senede renk renk, desen desen  mayo ve mayokini modelleriyle adından çok konuşturacak gibi görünüyor. Siyah renk mayolar bayanların ilk tercih ettiği renk arasında her zaman aklımızda ilk sırada oluyor fakat artık biraz renkli olmamız  gerektiğini düşünüyorum bayanlar. Sahillerde ışıl ışıl olalım. Unutmayalım ki bronz tende  çok hoş duruyor. Özellikle turuncuda. Kısacası mayo ve bikini...
Bu gözlükler çok havalı ve çekici.Hanımlar bu yıl yine christian dior marka gözlüklerle görsel güzelliklerini artırıcaklar.Prestijli moda markası christion diorun 2012 güneş gözlük kolleksiyonunu inceleyin.Sizde kendinize yakışacak bir güneş gözlük modelini seçin.
Kırışıklığa karşılık çileğin mucizesi Küçük  meyveler arasında bulunan çilek vitamin, mineral ve antioksidan bakımından zengin olduklarından yaşlanmayı geciktirici etkileri bulunmaktadır. Örneğin, yaban mersini veya bir avuç çilek vücudun her gün gereksinim duyduğu antioksidan ve C vitamini ihtiyacını karşılıyor.
İdeal ayakkabı topuğu 5 cm yüksekliğinde olandır. Ayakkabının ön kısmında parmakların rahat olması için geniş seçilmesi gereklidir.8 cm den uzun olan topuklu sivri burunlu ayakkabılar bele ve ayak bileklerine zarar verebilir.Topuklu ayakkabıyı uzun süre giymek için haftanın enaz 2 günü spor ayakkabı giyinin.  
Her genç kızın rüyası.Bu yılın gelinlik modelleri hepsi birbirinden güzel.Gelinlik diktirmek için en hareketli semt birçok kişinin bildiği gibi İstanbul Fatih semtidir.
Hanımlar artık değişim zamanı geldi. Bu yaza damga vuracak saç modellerinden birini seçerek ilk adımı atabilirsiniz.
Kalp rahatsızlıklarını büyük oranda önler. Depresyona karşı etkilidir. Bağırsakları düzenler. Kolesterolü düşürür. Siroz hastalığı riskini yarı yarıya düşürür. Nefesi açar. Tip 2 diyabeti ve Parkinson hastalığından korur. Yüksek tansiyonu önler. Kalp rahatsızlıklarını büyük oranda önler. Selülit gibi cilt sorunlarına karşı etkilidir. Pankreas kanserini azaltır. Kemikleri güçlendirir, ancak yaşlıların fazla tüketmesi sakıncalı. Nefesi açar.
Birçok mağaza büyük beden kadınlar için özel sunumlar yapıyor. Sitelerden yeni ürünler  keşfetmek için bir Google arama yapmanız gerekir.
Bu yıl terlik modelleri şık, renkli  ve rahat.  Modellerde canlı renkler kullanılmış. Terlik modelleri çeşitli mağazalardan seçilerek alınabilir.Firmalar her sezon birbirinden farklı modellerle tüketicinin karşısına çıkarlar.
2011 yılının popüler olan bayan dantel elbise modelleri, 2012 yazında'da popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Benimde tercih edeceğim model ve renklere sahip dantel elbise modellerini inceleyelim. 2012′nin dantel elbiseleri bir önceki sezona göre canlı renklere sahip. Mini, maksi, tek omuz, beyaz, siyah, renkli elbise modellerini içeriyor. Her tarza uygun dantel elbise modellerini buyrun aşağıda inceleyin. Sizde kendinize yakışacak bir dantelli elbise modelini yakıştırın.
Sayfa başına git