Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl Beyazlatabilirsiniz

Kategoriler SağlıkYayınlanan
Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl Beyazlatabilirsiniz

Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl Beyazlatabilirsiniz

Dişlerini Beyazlatma
Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl BeyazlatabilirsinizDişlerinizi beyazlatmaya çalışmak zor olabilir. Biraz emek isteyebilir, dişlerinizi profesyonel diş hekimlerinde beyazlatmak pahalı olabilir ve bazen dişlerinize zarar verebilir. Mağazalardaki beyazlatma kitleri de pahalı olabilir ve hangisinin gerçekten en iyi olacağını asla bilemezsiniz. Çoğu beyazlatma teknikleri ile ilgili sorun, emaye hasarına yol açarak dişlerinizi zayıf ve hassas hale getirebilir. Neyse ki, dişlerinizi doğal olarak evde beyazlatabilmeniz için birçok yol vardır. Bu yöntemler ucuzdur ve kullanımı güvenlidir.

 

 

                                                                                                                                      Çilek Kullanımı
Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl BeyazlatabilirsinizÇileklerin doğal beyazlatma özellikleri vardır. Lekeleri çıkarmak için mükemmel asit içerirler. Dişleri beyazlatmak için çilek kullanabileceğiniz birkaç farklı yol var; bunlardan birkaçı aşağıda listeledik.
Bir çileği alın çileği yarıya kesin Çileğin yarısını tüm dişlerinizin üzerinde fırçalar gibi sürtün 5-10 dakika bekletin, her zamanki gibi diş macunu ile dişlerinizi fırçalayın.
Bu, dişlerinizi beyazlatmak için yapmanız gereken en mükemmel yoldur. Bu, tercihinize bağlı olarak haftada bir veya iki kez kullanabileceğiniz bir şeydir.

 

lettogrand-yatakbasi Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl Beyazlatabilirsiniz

Ceviz Ağacı Kabuğunu Kullanma
Doğal Yolla Dişlerinizi Nasıl BeyazlatabilirsinizBu kabuk, kullanıldığında lekeleri gözle görür biçimde giderir. Ceviz ağacı kabuğu, ceviz ağaçları ve aktarlarda bulunabilir, Ceviz ağacı kabuğunun kullanımı aşağıda listelendik.
Ceviz kabuğu ile ovmak
Küçük bir kabuk parçasını al
Ağaç kabuğu ile dişlerinizi hafifçe ovun
Dişetinize değdirmeden sadece dişlerinizi ovalayın.
5 ila 10 dakika sonra dişlerinizi her zamanki gibi fırçalayın.

Aşağıdaki Konular ilginizi Çekebilir

Bayan giyim dekorasyon fikirleri yemek tarifleri bayanların en sevdiği konular bayancatrendler.com'da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir